با اعلام برگزیدگان بیستوچهارمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر
نمایش « در انتهای شب » از اراک به تئاتر مقاومت معرفی شد
نمایش « در انتهای شب » به نویسندگی و کارگردانی سید محمد محمدی از اراک به عنوان نماینده استان در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر حضور یافت و جوایز اصلی این جشنواره را از آن خود کرد
به گزارش تئاتر مرکزی و به نقل از خوزستان هیئت داوران بخشهای خیابانی و صحنهای بیستوچهارمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر امروز سهشنبه 3 خردادماه 1401 برگزیدگان این جشنواره را به این شرح اعلام کردند :
تقدیر بازیگری
آرام آقایی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت از رامهرمز
امیرحسین حیاتی و سعید امیری فر برای نمایش همه چیز درباره فروید و دایه فانوس از کرمانشاه
طاها و ابولفضل پارسا برای نمایش همه برادران من از گچساران
تقدیر ویژه هیئت داوران از خسرو امیری و ویدا موسوی نویسنده و کارگردان نمایش بهشت حیکمالله از اصفهان
موسیقی
تقدیر:شهریار جعفری و محمد امیری برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت از رامهرمز
برگزیده:گروه موسیقی آنامیس برای نمایش قبل از شروع حرف بزن از رودان
طراحی بروشور:
هیئت داوران در این بخش انتخابی ندارد
طراحی نور:
هیئت داوران در این بخش انتخابی ندارد
طراحی صحنه:
هیئت داوران در این بخش ۳ انتخاب بدون اولویت دارد:
سید محمد محمدی برای نمایش در انتهای شب از اراک
سید محمدسجاد کزازی برای نمایش همه چیز درباره فروید و دایه فانوس از کرمانشاه
بردیا دهقانی برای نمایش قبل از شروع حرف بزن از رودان
بازیگری زن:
رتبه سوم مشترک:آمنه پورحسینی برای نمایش فصلی برای شکستن استخوانها از خرمشهر و زینب ملائی برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت از رامهرمز
رتبه دوم:نرگس نوری برای نمایش باد سرخ وزیدن گرفت از رامهرمز
رتبه اول:مرجان آقانوری برای نمایش آلاء از تهران
بازیگری مرد:
رتبه سوم:مسعود بغلانی برای نمایش فصلی برای شکستن استخوانها از خرمشهر
رتبه دوم:محمد سعید فرازمند برای نمایش همه چیز درباره فروید و دایه فانوس از کرمانشاه
رتبه اول:پوریا رضایی برای نمایش در انتهای شب از اراک
نویسندگی:
رتبه سوم:مهدی آشوغ نمایش باد سرخ وزیدن گرفت از رامهرمز
رتبه دوم:سید محمد محمدی برای نمایش در انتهای شب از اراک
هیئت داوران در این بخش انتخابی برای رتبه اول ندارد
کارگردانی:
رتبه سوم مشترک:محمد سعید فرازمند و آرش منصوری برای نمایش همه چیز درباره فروید و دایه فانوس از کرمانشاه و مصیب داوری برای نمایش قبل از شروع حرف بزن از رودان
رتبه دوم:محمد کاظم تبار برای نمایش آلاء از تهران
رتبه اول:سید محمد محمدی برای نمایش در انتهای شب از اراک
نمایش های برگزیده برای معرفی به جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت:
در انتهای شب از اراک
آلاء از تهران