با اعلام نامزدهای بخش دانشجویی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت
« خاطرات خانه ای که نیست » از اراک در شش بخش کاندید در یافت جایزه شد
نامزدهای بخش دانشجویی هفدهمین جشنواره سراسری تئاترمقاومت در ۱۰ بخش معرفی شدند. و نمایش « خاطرات خانه ای که نیست » به کارگردانی محمدچواد شریفی از اراک در رشته های ، پوستر ، بازیگری زن و مرد ، گریم و نمایشنامه نویسی کاندید دریافت جایزه شد
به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاترمقاومت نامزدهای بخش دانشجویی این جشنواره در بخش های طراحی پوستر و بروشور، طراحی لباس، طراحی گریم، طراحی نور، موسیقی، طراحی صحنه، بازیگری زن، بازیگری مرد، کارگردانی و نمایشنامه نویسی معرفی شدند.
گفتنی است سینا ییلاق بیگی مدیریت بخش نمایش های دانشجویی و دکترسعید اسدی، شهرام زرگر و سروش طاهری داوری مرحله نهایی این بخش رابرعهده داشتند.
اسامی نامزدهای این بخش به شرح زیر می باشد:
الف: پوستر و بروشور:
1.حمید ملیحی/خنکای ختم خاطره 2.مهران قاسمزاده/ خرمشهر11 3. حسین مهرزاد/ اتوبان سکوت
4 .سعید موذنی/ بهشت حکیم الله 5.محمد لهراسبی/ ماهیها فراموش نمیکنند 6. حامد کاظمی/ خاطرات خانهای که نیست
ب) طراحی لباس:
1. پریا کاظمی/ ترقب 2. ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله 3. فائزه نجفی/ ماهیها فراموش نمیکنند
4 . سمیه شریفی/ خاطرات خانهای که نیست
ج)طراحی گریم:
1. سعید مؤذنی/ بهشت حکیم الله 2. عاطفه رضایی/ غزلواژة قصد 3. هیوا حیدری/ خاطرات خانهای که نیست
د) طراحی نور:
1. پریسا دوستی/ ماهیها فراموش نمیکنند 2. ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله 3. بهاره زاهد دوست و حسنا نبادی/ روزهای خاکستری
4 . علی کوزهگر/ فریاد خاموش
ه) موسیقی
1. امیرسنجر موسوی،ایمان رمضانی / خنکای ختم خاطره 2. رامبد و فربد لطیفی/ کسوف 3. محمدنادری و سیدمحمد صدق سجادی/ خرمشهر11
4 . محمدمهدی اقبالی/ بهشت حکیم الله 5.امیرحسین انصافی/فریاد خاموش
و) طراحی صحنه:
1. میلاد خرمن بیز/ ترقب 2. سعید موذنی/ بهشت حکیم الله 3. پریسا دوستی/ ماهیها فراموش نمیکنند
4 . محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش 5. علیرضا غنی/ روزهای خاکستری
ز) بازیگری زن:
1. میترا بابایی/ خنکای ختم خاطره 2. مهناز میرزایی/ ترقب 3. سارینا رزاق مرندی/ ترقب
4 . ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله 5. نفیسه مهری/ خاطرات خانهای که نیست 6. ندا عزیزی پیرمحمدی/ پارک شیرین
ح) بازیگری مرد:
1. سعید صادقی/ خنکای ختم خاطره 2. ایمان نقیح/ خرمشهر 11 3. پوریا ریحانی/ خرمشهر 11 4 . محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش
5. پیمان محسنی/ فریاد خاموش 6. محسن سالاری/ فریاد خاموش 7. پوریا رضایی/خاطرات خانهای که نیست 8. علی صابری حقیقی/ روزهای خاکستری
ط) کارگردانی:
1. ویدا موسوی / بهشت حکیم الله 2. پریسا دوستی/ ماهیها فراموش نمیکنند 3. محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش
4 . میلاد خرمن بیز/ ترقب
ی) نمایشنامهنویسی:
1. مسعود شامی خاتونی/ ترقب 2. خسرو امیری/ بهشت حکیم الله 3. پریا دوستی/ ماهیها فراموش نمیکنند
4 . محمدرضا عطایی فر/ فریاد خاموش 5. حسین بنیاد / روزهای خاکستری 6. کامران شهلایی/ خطرات خانهای که نیست
هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر آغاز شده و تا دوم دیماه به دو شیوه زنده و آنلاین برگزار میشود.